Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/parafiagrzedzice/domains/parafiagrzedzice.pl/public_html/templates/kosciol_v12b/functions.php on line 188

 

NIEDZIELA

 

 

31.01.

8.30

++Zenon i Maria Lisowscy

13.00

+Czesław Przybylski

18.00

+Helena Kubsik w 31 r. śm.

WTOREK

02.02.

19.00

+Wojciech Wilk w 5 r. śm.

ŚRODA

03.02.

17.00

+Emilia Rojek w 6 r. śm.

CZWARTEK

04.02.

17.00

 

PIATEK

05.02.

17.00

++Łucja, Zenon Bury, Stefania, Józef Sokalscy, Irena, Augustyn, Henryk Jasoń

SOBOTA

06.02

12.00

+Halina Chodoń w 1 r. śm.

 

 

NIEDZIELA

 

 

 

 

07.02.

8.30

++Józef, Wanda Smółka

13.00

+Henryk Jurszo w 1 r. śm.

18.00

Dziękczynna w 18 r. urodzin Krzysztofa Stelmasika

WTOREK

09.02.

17.00

.++Andrzej Leszczyński, Władysława, Józef

ŚRODA

10.02.

17.00

+ks. Piotr Leśniak

CZWARTEK

11.02.

17.00

W intencji Chorych naszej Parafii

PIĄTEK

12.02.

17.00

+Ks. Piotr Leśniak

 

 

 

8.30

+Irena Kręzel w I r. śm.

 

NIEDZIELA

 

 

14.02.

13.00

+Ireneusz Maciaszczyk

 

 

18.00

+Andrzej Pasikowski w 10 r, śm.

IV

 

Niedziela

Adwentu

 

 

20.12.

8.30

++Józef Petronela Broda. Rodzice, rodzeństwo

13.00

+Stefan Misztela w 13 r. śm.

18.00

++Mirosław Stelmasik w 37 r. śm., z rodziny. Halina i Józef

CZWARTEK

WIGILIA

 

Bożego Narodzenia

24.12.

20.00

+Józef Celiński, Urszula Nowakowska

24.00

Za Parafian

PIATEK

 

Boże Narodzenie

25.12.

8.30

Dziękczynna w 19 r. urodzin Tadeusza Rojka

13.00

+Zdzisław Bednarczyk w 16 r. śm.

18.00

Dziękczynna w 18 rocznicę Urodzin Macieja Piechoty

SOBOTA

 

Św. Szczepana

26.12.

8.30

++Krystyna, Feliks Mazur

13.00

Chrzty

18.00

+Adam Mrówka

 

NIEDZIELA

 

Świętej Rodziny

27.12.

2020

8.30

Dziękczynna w intencji Agnieszki z okazji Urodzin

13.00

++Martyn

18.00

+Z0fia Szczepaniak w 1 r. śm.

CZWARTEK

31.12.

17.00

++Bronisława, Stanisław

PIĄTEK

 

NOWY ROK

 

2021

01.01.

8.30

 

13.00

++Maria Kołosowska .Korzeniowskich, Nalepów, Witkowskich

18.00

+Hanna Witkowska

SOBOTA

02.01.

12.00

W intencji Antoniego z racji chrztu

 

 

NIEDZIELA

 

 

03.01.

8.30

++Eugeniusz, Jadwiga, Janina, Stanisław, Marian

13.00

+Franciszek Synowiecki

18.00

++Józef Malinowski i z rodziny

 

TRZECH

KRÓLI

 

8.30

+Krystyna Walendziak w 1 r. śm.

 

 

ŚRODA

 

06.01.

13.00

+Łucja Bury

 

 

18.00

+Janusz Siwicki

 

 

NIEDZIELA

 

 

10.01.

8.30

++Feler, Dulęba

13.00

++Stefan, Zofia Figura

18.00

+++ z 2020 roku

 

 

 

 

8.30

+Teresa Piątkowska

 

NIEDZIELA

 

17.01.

13.00

++Agnieszka Czernicka w 39 r. śm., Stanisław

 

 

18.00

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

24.01.

8.30

 

13.00

 

18.00

 

 

 

 

 

8.30

++Zenon, Maria Lisowscy.

 

NIEDZIELA

 

31.01.

13.00

+Czesław Przybylski

 

 

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

III

 

NIEDZIELA

 

ADWENTU

 

13.12.

8.30

+Elżbieta Małolepsza

13.00

++Stefania, Zdzisław, Zofia

18.00

++Wrońskich, Smolira, Chiczewskich

WTOREK

15.12.

17.00

+Mirosław Sobczak

ŚRODA

16.12.

17.00

+Józef Lesczyński

CZWARTEK

17.12.

17.00

++Halina i Józef Stelmasik

PIĄTEK

18.12.

17.00

+Barbara Wyszomirska

IV

 

NIEDZIELA

 

ADWENTU

20.12.

8.30

+Józef, Petronela Broda, rodzice i rodzeństwo

13.00

+Stefan Misztela w 13 r. śm.

18.00

++Mirosław Stelmasik w 37 r. śm., z rodziny

 

 

I

NIEDZIELA

ADWENTU

 

 

29.11.

8.30

+Wiesław Andrzej

13.00

Dziękczynna w 7 r. Urodzin Agatki Stanisławskiej

 

 

18.00

+Stanisława Dąbrowska

WTOREK

01.12.

17.00

+Andrzej Sobolewski 29greg.

ŚRODA

02.12.

17.00

++Marianna Jan Grzeszczak

ŚRODA

02.12.

14.00

Pogrzeb śp. Józefa Stelmasika

CZWARTEK

03.12.

17.00

 

PIĄTEK

04.12.

17.00

+Bogdan Napora w 17 r. śm.

SOBOTA

05.12.

12.00

+Józef Stelmasik ( od Rady Parafialnej)

II

NIEDZIELA

ADWENTU

 

06.12.

8.30

++S
Władysław, Stanisław, Elżbieta, Józef

13.00

++Filipiak, Jurszo

18.00

++Irena, Bolesław Czyczyn

WTOREK

08.12.

17.00

+Stanisława Kiliańczyk w 7 r. śm.

ŚRODA

09.12.

17.00

+Anastazja Dragan w 5 r. śm.

CZWARTEK

10.12.

17.00

++Anna, Józef, Jerzy Mieczysław Grunwald

PIĄTEK

11.12.

17.00

.+Mieczysław Kaźmierczak

 

III

NIEDZIELA ADWENTU

 

 

13.12.

8.30

+Elżbieta Małolepsza

13.00

++Stefania, Zdzisław, Zofia

 

 

18.00

++Wrońskich, Smolira, Chiczewskich

 

NIEDZIELA

 

15.11.

8.30

++Nowak, Czyczyn, Baranowicz

13.00

++Stefan w 13 r. śm., Arkadiusz, Stanisław Misztela

 

 

18.00

++Ryszard Piaseczny, z rodz. Piasecznych i Chudek

WTOREK

17.11.

17.00

Dziękczynna w 11 r. Urodzin Eryka Kucharskiego

ŚRODA

18.11.

17.00

W intencji Marcela z racji chrztu

CZWARTEK

19.11.

17.00

+Andrzej Sobolewski 17 greg.

PIĄTEK

20.11.

17.00

+Andrzej Sobolewski 18 greg.

SOBOTA

21.11.

15.00

W intencji Mai Wnęk z racji Chrztu

 

NIEDZIELA

CHRYSTUSA KRÓLA

 

22.11.

8.30

++Bronisława Rosochacka w 7 r. śm., Makowskich i Rosochackich

13.00

++Jan Pokrzywniak, Eleonora i Jan

18.00

+Marian Chudek

WTOREK

24.11.

17.00

 

ŚRODA

25.11.

17.00

+Adela Sieradzka

CZWARTEK

26.11.

17.00

+Andrzej Sobolewski 24 greg.

PIĄTEK

27.11.

17.00

+Andrzej Sobolewski 25 greg.

 

I

NIEDZIELA ADWENTU

 

 

29.11.

8.30

+Wiesław Andrzej

13.00

Dziękczynna w 7 r. Urodzin Agatki Stanisławskiej

 

 

18.00

+Stanisława Dąbrowska

 

Poniedziałek 2 listopada 2020 r. - Dzień Zaduszny

Msza święta na godzinę 1900 - śp. Dorota Langner


 

Niedziela 1 listopada 2020 r. - Uroczystość Wszystkich Świętych

Msza święta na godzinę 830   - śp. Bronisława Grzelak w 24 rocznicę śmierci

Msza święta na godzinę 1200 - Za Zmarłych Parafian. Msza św. na CMENTARZU


 

Piątek 30 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1700 - śp. Zbigniew i Marianna Stachowiak


 

Czwartek 29 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1700 - śp. Jan Stawicki w 14 rocznicę śmierci, Rodziców

                                                  i Rodzeństwo


 

Środa 28 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1700 - śp. Stanisław Świderski


 

Wtorek 27 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1700 - W intencji Szymona Rogalskiego z racji chrztu


 

Niedziela 25 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 830   - Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą

                                                  opiekę dla rodzin Lisowskich, Cicheckich, Jelonków

Msza święta na godzinę 1300 - O Boże błogosławieństwo w Rodzinie Zubek

Msza święta na godzinę 1800 - śp. Władysława Leszczyńska


 

Sobota 24 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1600 - Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Katarzyny i Mariusza

                                                  Uziębło oraz w 50 Julianny i Andrzeja


 

Piątek 23 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1700 - W intencji Marceliny z racji Chrztu


 

Czwartek 22 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1700 - śp. Jadwiga Rokita


 

Środa 21 października 2020 r.

Msza święta na godzinę 1700 - W intencji Tymona z racji chrztu