Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

 

 • Zakończenie Roku Pańskiego 2019 we wtorek w kościele parafialnym o godz. 17.00 wraz z nabożeństwem dziękczynno-pokutnym. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy Pana Boga przepraszać za grzechy, niewierności i słabości popełnione w minionym roku, dziękować za otrzymane łaski, że nas oszczędził od wszelakich katastrof, huraganów, powodzi, klęsk, zamachów terrorystycznych i wszelkiego zła! Mamy za co Panu Bogu dziękować!!! I prosić za nasze rodziny, wszystkich mieszkańców naszej parafii o wszelkie błogosławieństwo i odwagę, byśmy w Nowym Roku Pańskim stawali się jeszcze bardziej lepsi, bardziej chrześcijańscy, rozumiejący Najważniejsze Przykazanie Boże…będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoja duszą, cały umysłem, a bliźniego swego jak siebie samego! Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.
 • W środę, 1 stycznia Nowy Rok Pański 2020 – Uroczystość Bożej Rodzicielki, Dzień modlitw o pokój. Rozpocznijmy go z Panem Bogiem i Jego błogosławieństwem! Msze św. jak w niedzielę: 8.30, 13.00 i wieczorna o 18.00. W Lubowie o 10.00, w Żarowie o 11.00/intencje
 • Dzisiaj o godz. 19.00 w Grzędzicach piąte „RODZINNE KOLĘDOWANIE” Serdecznie zapraszamy.
 • Najbliższy piątek to I pt miesiąca stycznie. Spowiedź św. o godz. 16.30. Msza św. wieczorna o 17.00. UWAGA! Zmiana tajemnic Żywego Różańca wyjątkowo w piątek o godz. 16.30.
 • W najbliższą I sobotę miesiąca od 09. Odwiedzę chorych naszej parafii. UWAGA! Zmiana tajemnic Żywego Różańca w sobotę, ale o godz. 09.30, po nim Msza św. o godz. 10.00 i zbiórka naszych Ministrantów
 • Pragnę serdecznie podziękować z tegoroczne święta. Za przygotowania i przeżycia religijne za przepiękne dekoracje świąteczne w naszych kościołach, szopki, ustrojone choinki, tym, którzy te choinki ofiarowali. W Żarowie gratuluję nowej szopki wraz z figurami. Dziękuję za Waszą życzliwość, serdeczność, wiele gestów dobra, okolicznościowych smsów, ofiary na potrzeby naszej parafii, ale przede wszystkim dziękuję za Waszą obecność, modlitwę pogłębioną świętymi sakramentami. Panu Organiście i naszym Ministrantom, za ich posługę, piękną oprawę i liturgiczną i muzyczną. To wszystko na większa Bogu chwałę. Zachęcam do adoracji żłóbka, wy wypraszać potrzebne nam łaski.
 • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię Paniom Józwa Annie, Szubert Ninie, Kolano Beacie i Lewandowskiej Małgorzacie, a na przyszłą niedzielę prosimy Pannie Szustak Jolantę i Skórzewską Magdalenę.
 • W piątek kolędowaliśmy w Lubowie, w sobotę rozpoczęliśmy kolędowanie w Żarowie. Pragnę serdecznie podziękować tym Rodzinom, które nawiedziłem w Lubowie i Żarowie za dar wspólnej modlitwy, rodzinną atmosferę, ofiary na potrzeby kościoła, uregulowanie ofiar na utrzymanie seminarium w Szczecinie i poczęstunek.
 • Kolęda, czyli odwiedziny duszpasterskie, to przede wszystkim wspólna modlitwa z rodziną za nasze rodziny, to prośba o Boże błogosławieństwo u progu Nowego Roku, by polecić nierzadko trudne nasze rodzinne sprawy Bożej Opatrzności! W czasie kolędy, zgodnie z tradycją jaką zastałem w naszej parafii, można zamówić Msze św. z okazji rocznic urodzin, ślubu, imienin, o szczęśliwe rozwiązania, za naszych zmarłych, czy w innych intencjach dziękczynno-błagalnych. Każda rodzina katolicka powinna przynajmniej jedną Mszę św. zamówić w ciągu roku. Jeżeli nie mamy bliskich zmarłych, to zawsze możemy i powinniśmy polecać Bożej opiece naszych najbliższych. Tak, jak w ubiegłym roku, koperty z nadrukiem na seminarium będę zostawiał w czasie kolędy, a rodzina będzie miała, w miarę swoich możliwości, cały rok na złożenie dobrowolnej ofiary. I na następnej kolędzie za rok ponownie będę zostawiał koperty z nadrukiem. Chciejmy również poruszać sprawy bieżące naszej parafii.
 • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia
 • Bóg zapłać za wspólną modlitwę, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, nowego tygodnia. Szczęść Boże.