Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 22, 34-40) Największe przykazanie Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza Gdy faryzeusze posłyszeli, że zamknął usta saduceuszom, zebrali się razem, a jeden z nich, uczony w Prawie, wystawiając Go na próbę, zapytał: «Nauczycielu, kt...

Czytaj więcej

 

  • Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tym tygodniu Msza św. w piątek o godz. 17.00.
  • Biuro parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.
  • Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  • Trwają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży, oraz nauczycieli. Wjeżdżającym w poszukiwaniu śniegu, czy innych ważnych, życzymy dobrego odpoczynku w tym czasie, aby nabrać nowych sił i chęci do dalszej nauki. Przybywających do naszej miejscowości serdecznie witamy i pozdrawiamy, życząc dobrego czasu w gronie najbliższych.
  • Bóg zapłać za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca luty na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzedzicach.
  • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Walenczak Katarzynie i Pyra Reginie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Polakowską Danutę i Ciupak Teresę.
  • Bóg zapłać za ofiary, jakie składacie w nowym roku w kopertach na utrzymanie naszego AWSD w Szczecinie.
  • Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.
  • Wszystkie informacje, ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, dyżury sprzątania naszego kościoła są wywieszone w gablocie w przedsionku naszego kościoła, oraz na stronie internetowej.
  • Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże.