Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2021R.

 

 1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

2. Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy / intencje

3. Biuro parafialne nieczynne jest do odwołania, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

4. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do Grzędzic lub na transmisję online.

5. Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę oraz w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Bieniek Agnieszce i Gajewskiej Monice, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Uziębło Ewę i Uziębło Katrzynę.

7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości

8. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, składane i te na tace i na konto parafii. Dziękuję, że macie poczucie współfinansowania parafii i jej utrzymania.

9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże tygodnia. Szczęść Wam Boże