Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 2021R.

 
1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy uroczystość św. Wojciecha w piątek 23.04. – głównego patrona Polski

2. Msze św. w niedzielę rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o godz. 18.00, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00./ intencje.

3. Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, pół godziny przed Mszą św., oraz, w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zawsze można się umówić na duchową rozmowę i sakrament pokuty w dogodnym terminie dla zainteresowanych.

4. Bardzo dziękuję Panom Janowi Zubkowi, Kazimierzowi Koninie, Rojek Zbigniewowi i Siwek Krzysztofowi za demontaż dekoracji świątecznej.

5. Serdecznie dziękuję za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca kwietnia na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzędzicach.

6. Spotkania organizacyjne z Rodzicami Dzieci Pierwszokomunijnych planujemy na niedzielę 9 maja. Mamy nadzieję, że wówczas będziemy więcej wiedzieli na temat pandemii.

7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości. Wśród Jubilatów w najbliższym tygodniu jest nasz Pan Organista Damian. Życzymy naszemu Artyście Bożego błogosławieństwa i orędownictwa św. Patronów.

8. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Uziębło Ewie i Uziębło Katarzynie , na przyszłą prosimy Panie Flanc Katarzynę i Pisarek Agnieszkę..

9. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św, ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław