Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021 R.

 
1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
- 22.07. – Św. Marii Magdaleny
- 23.07. – Św. Brygidy
- 24.07. – Św. Kingi

2. Serdecznie witamy i pozdrawiamy przybyłych Gości do naszych rodzin i naszej parafii. Życzymy, aby Wasz pobyt pogłębiał więzy rodzinne i przyjazne.

3. W najbliższy czwartek 22.07. przypada 14 rocznica tragicznej śmierci śp. Ks. Proboszcza Zenona Łuczaka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Przy tej okazji dziękuję tym Parafianom, którzy zamawiają za śp. Ks. Proboszcza Msze św. i pamiętają o Nim w listopadowych wypominkach.

4. Biuro Parafialne czynne jest w piątek o godz. 17.30, czyli bezpośrednio po Mszy św. wieczornej

5. Sprawy losowe zgłaszamy w Reptowie u ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego.

6. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła Nowożeńcom, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Karolinę Pietrykiewicz i Patrycję Radzinowską.

7. Bóg zapłać za ofiary, jakie złożyliście w ubiegłą, drugą niedzielę miesiąca lipca, na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzędzicach.

8. Drogim Rolnikom życzymy dobrej pogody na czas żniw i obfitych plonów.

9. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

10. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże! Wasz ks. Mirosław.