Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021 R.

 

1. Rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, drugi miesiąc wakacji, ale również ważnych rocznic narodowo-religijnych. Niech te rocznice mobilizują nas do pamięci i wdzięczności naszym przodkom za miłość do Ojczyzny, lekcję patriotyzmu, zachowanie polskiej, chrześcijańskiej tożsamości, oraz wrażliwości na prawdę i uczciwość. Żeby ,,Polskość” była świętością, a nie ,,nienormalnością”, jak niektórzy sugerują od lat.

2. W najbliższy piątek Święto Przemienienia Pańskiego, oraz pierwszy piątek miesiąca sierpnia. Spowiedź święta od 16.30 i bezpośrednio po Mszy św.

3. W najbliższą I sobotę miesiąca odwiedzę chorych z posługą kapłańską, o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca, o 12.00 Msza św.

4. W przyszłą niedziele po Mszy św. wieczornej ważne spotkanie z pątnikami wyjeżdżającymi do Medjugorie. Bardzo proszę zarezerwować sobie czas.

5. Przybyłym Gościom do naszej parafii życzymy miłego wypoczynku. Bądźcie powitani i pozdrowieni.

6. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej

7. W tym tygodniu Msze św. w Grzędzicach od wtorku do piątku o godz. 17.00, a w niedzielę rano o 08.30, o 13.00 i wieczorna o godz. 18.00/ intencje

8. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W niedzielę rano Godzinki o Niep. Poczęciu NMP.

9. Biuro Parafialne czynne jest w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

10. Przyszła niedziela, to druga niedziela miesiąca sierpnia. Uprzejmie przypominam, że ofiary zbierane na tacę , przeznaczone są na spłacenie termoizolacji plebanii w Grzędzicach. Bóg zapłać za współfinansowanie.

11. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Msze św. Nowożeńcom, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Śmigielską Paulinę i Glińską Monikę .

12. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

13. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!