Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/parafiagrzedzice/domains/parafiagrzedzice.pl/public_html/templates/kosciol_v12b/functions.php on line 188

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2021R.

 
1. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. oraz dodatkowo w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Ktoś potrzebuje skorzystać ze spowiedzi św., czy to przed ślubem, czy przed chrztem, czy przed niedzielą, czy mieć więcej czasu na sakrament pokuty i pojednania, ma taką okazję i możliwość.

2. Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne, pilne sprawy uzgadniamy przez telefon./ intencje

3. Ostatni tydzień nabożeństw różańcowych. Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy. Wszyscy boimy się pandemii korona wirusa, a czy zaufaliśmy w moc modlitwy?

4. W poniedziałek 1 listopada Uroczystość WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, a we wtorek 2 listopada WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. Chciejmy pamiętać w naszych modlitwach o zmarłych rodzicach, krewnych, kapłanach, nauczycielach i wszystkich, którzy odeszli już do wieczności. Przypominam, że w czasie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust i ofiarować go za naszych zmarłych. Aby taki odpust otrzymać, należy przyjąć komunię św., nawiedzić cmentarz i pomodlić się w intencjach Ojca św. Dajmy naszym zmarłym, to co najcenniejsze – dar naszej modlitwy!

Informuję, że Msze św. 1 listopada w niedzielę, odprawimy w Grzędzicach w kościele rano o 08.30, na cmentarzu o godz. 12.00, w Żarowie na cmentarzu o godz. 10.00, a 2 listopada Msze św. 17.00 w Lubowie, 18.00 w Żarowie, 19.00 w Grzędzicach.

Po Mszy św. można wziąć kartkę z napisem WYPOMINKI. Wyraźnie wypisujemy imiona, jeszcze wyraźniej nazwiska naszych zmarłych, których polecać będziemy Bożemu Miłosierdzie przez cały miesiąc listopad.

5. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła na dzisiejszą liturgię, Paniom Adamczyk Małgorzacie i Przysiwek Katarzynie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Sala Agatę i Kurzydlak Irenę.

6. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

7. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii oraz naszego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże!