Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

Ewangelia na tydzień

Ewangelia (Mt 5, 1-12a) Błogosławieni ubodzy duchem Słowa Ewangelii według świętego Mateusza Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: «Błogosław...

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 2022R.

 

 1. Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 dla dzieci i wieczorna o godz. 18.00, /intencje

2. Biuro parafialne czynne w piątek od 15.00 do 16.00, ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

3. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św.

4. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii zwana kolędą. Serdecznie dziękuję mieszkańcom i rodzinom ulic , które odwiedziłem w minionym tygodniu, za miłe i serdeczne spotkania, rozmowy, poczęstunek i ofiary związane i z kolędą i Radą Parafialną, która działa w naszej wspólnocie. Przypominam, że z funduszu Rady Parafialnej finansujemy oprawę muzyczną. Dziękuję tym rodzinom, które przekazują ofiary kolędowe na konto parafii , które jest na stronie internetowej. Ale, przede wszystkim dziękuję za dar wspólnej modlitwy w intencjach naszych rodzin i naszych zmarłych! Odwiedzam Rodziny zgodnie z kolejnością wypisanych ulic. Zgodnie z tradycją, jaka zastałem w naszej parafii, podczas kolędy można zamówić Msze św. w różnych intencjach i za zmarłych, dziękczynne i błagalne/plan.

5. Jeżeli w czasie wyznaczonej kolędy, rodziny były nieobecne, a chciałyby wspólnie pomodlić się w swoich domach z kapłanem, poświęcić mieszkania, to jest taka możliwość w sobotę 19 lutego. Zainteresowanych proszę o kontakt po Mszy św. w zakrystii , lub telefoniczny, aby umówić się na spotkanie.

6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Józwa Annie i Szubert Ninie , a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Wojsznarowicz Wandę i Wojsznarowicz Magdalenę.

7. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, Opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

8. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże, tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław