Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 2023R. 

 

 1. Msze św. w kościele parafialnym w niedzielę o godz. 08.30, 13.00 i wieczorna o godz. 18.00. Rano w niedzielę o 08.10 śpiewamy godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. A w tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 17.00. W środę nowenna do MBNP / intencje 
 1. Biuro parafialne czynne jest we wtorek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej i w piątek od 15.00 do 16.00 , ale ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon. 
 1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie Pielgrzymów wylatujących do Rzymu. 
 1. Od najbliższego piątku, sprawy losowe załatwiamy w parafii Reptowo u ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego. 
 1. Okazja do spowiedzi św. przed KAŻDĄ Mszą św. w dni powszednie i w niedzielę, oraz w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. 
 1. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Rydlewskiej Agnieszce i Kozera Katarzynie, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Nowicka Monikę i Trejgis Kingę. 
 1. Pięknie dziękuję Pani Jolancie Lubczyk, Piotrowi Lubczyk i Krzysztofowi Siwek za demontaż dekoracji wielkanocnej 
 1. Rodzicom Dzieci Pierwszokomunijnych, oraz Kandydatów do Bierzmowania przypominam o dostarczeniu metryk chrztu św. 
 1. Nowe Rodziny wprowadzające się do naszej Parafii zapraszam do duszpasterskiej współpracy. Proszę nie czekać do kolędy na poświęcenie swojego domu. Ze względu na RODO, nie mając Państwa w bazie parafialnej, nie będę mógł wystawić żadnego zaświadczenia o tożsamości chrześcijańskiej, aby zostać chrzestnym/chrzestną, czy świadkiem bierzmowania. Przypominam również , że osoby, które nie chodzą na lekcje religii w szkole średniej nie mogą pełnić w/w funkcji zgodnie z KPK, jak również nie praktykujące naszej wiary. Podobnie z przyjęciem sakramentów I Komunii św. i Bierzmowania. Rodzice już we wrześniu są informowani odnośnie do przygotowania swoich dzieci. Do I Komunii św. przygotowujemy się od I Klasy uczestnicząc we Mszy św. niedzielnej, zgodnie z Dekalogiem, czyli Trzecim Przykazaniem. Jeżeli Rodzice zaniedbują to przygotowanie, no to konsekwentnie przygotowujemy dalej. I to nie, że ksiądz nie dopuszcza dziecka do sakramentów tylko rodzice! I to mnie bardzo boli. Tylko roszczenia, a nic od siebie. 
 1. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości. A wśród dostojnych Jubilatów znalazł się nasz Damian, który wczoraj skończył całe 25 lat. Taki srebrny Jubilat. 
 1. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencje Mszy, św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii, składane i te na tace i na konto parafii. Dziękuję, że macie poczucie współfinansowania parafii i jej utrzymania. 
 1. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i obfitego w łaski Boże tygodnia. Szczęść Wam Boże