Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

2023 R.

 
1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
03.05 Uroczystość Matki Bożej Królowej Korony Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Modlić się będziemy o pomyślność dla naszej umiłowanej Ojczyzny. A 4 maja wspominamy św. Floriana, patrona strażaków. Pamiętajmy w modlitwach o naszych Strażakach Grzędzic i Żarowa.

2. Biuro Parafialne czynne jest w piątek od 15.00 do 16.00. W ważnych, pilnych sprawach kontaktujemy się przez telefon.

3. W tym tygodniu sprawy losowe załatwiamy w Parafii Reptowo u Ks. Proboszcza Pawła Ostrowskiego.

4. Jutro rozpoczniemy miesiąc MAJ. W naszej chrześcijańskiej tradycji jest on poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w kościele parafialnym od wtorku do piątku o godz. 17.00, a w niedzielę o godzinie 18.00. Po nabożeństwach Msza św.

5. Najbliższy piątek, to I pt. miesiąca, spowiedź św. od 16.30. W I sobotę miesiąca maja od 09.00 odwiedzę naszych chorych z posługą duszpasterską, o 11.30 zmiana tajemnic Żywego różańca, o 12.00 Msza św., a po niej comiesięczna zbiórka naszych ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę 7 maja spotkanie Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych w Grzędzicach o 13.00, a wieczorem o godz. 18.00 spotkanie Rodziców Dzieci Rocznicowych, czyli uczniów klas czwartych.

7. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca maja. Uprzejmie przypominam, że po Mszach św. będzie możliwość uregulowania comiesięcznych wpłat na Radę Parafialną.

8. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

9. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Mszę św. Paniom Nowickiej Monice i Trejgis Kindze, a na przyszłą niedzielę prosimy Panie Janeda Martę i Guzowska Wiesławę .

10. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św. ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii i Seminarium Duchowne, jakie składacie, czy to na tacę, czy na konto parafii, czy w innej formie. Dziękuję za wszelką życzliwość. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia, zdrowia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.