Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA UROCZYSTOŚĆ

WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

2023R.

 

1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie Okresu Wielkanocnego. Zatem jest to ostatni tydzień, aby zrealizować przykazanie kościelne: ,,Przynajmniej raz w roku spowiadać się, a w czasie wielkanocnym Komunię Świętą przyjmować”. Korzystajmy z tego źródła miłosierdzia.

2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej w Grzędzicach spotkanie Rodziców kandydatów do Bierzmowania, czyli uczniów klas VIII

3. W piątek 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

4. Msze św. w niedzielę rano o 08.30, 13.00 i wieczorna o godz. 18.00, a w tygodniu od wtorku do piątku o godz. 17.00./ intencje.

5. Okazja do spowiedzi zawsze przed każdą Mszą św. i w dni powszednie i w niedzielę, oraz w każdy piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

6. Biuro Parafialne czynne jest we wtorek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej w piątek od 15.00 do 16.00., ważne i pilne sprawy uzgadniamy przez telefon.

7. W najbliższą sobotę 27 maja w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii św. Msze św. w Żarowie o 10.00, w Grzędzicach o 12.00 i 14.00. Otoczmy dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.

8. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą Msze św. Rodzicom Dzieci Rocznicowym, a na przyszłą niedzielę prosimy Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych.

9. Solenizantom i Jubilatom w nadchodzącym tygodniu składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, orędownictwa Świętych naszych Patronów, oraz zdrowia, pogody ducha i wszelkiej ludzkiej życzliwości.

10. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św.. ofiary na potrzeby i utrzymanie naszej parafii, jakie składacie czy to na tacę, czy na konto parafii, które umieszczone jest na stronie internetowej, czy w innej formie. Za wszelką życzliwość, dobre słowo, troskę o nasze kościoły rodzinom sprzątającym i wspierającym duchowo i materialnie. Życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Szczęść Wam Boże. Wasz ks. Mirosław.