Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki.

Msze święte

Grzędzice

Niedziele i święta:

830; 1300 (dla dzieci); 1800

Dni powszednie:

wtorek - piątek 1700

 

Żarowo

niedziele i święta - 1100

 

Lubowo

niedziele i święta - 1000

 

Czytaj więcej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

na IV Niedzielę Zwykłą – rok B

28 stycznia 2024 

1. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca oraz Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte będą odprawione

1 lutego (1 czwartek miesiąca) – w Żarowie o godzinie 18:00

2 lutego (1 piątek miesiąca) – w Lubowie o godzinie 17:00, w Grzędzicach o godzinie 18:00 (nie ma Mszy w Żarowie!)

3 lutego (1 sobota miesiąca) – w Grzędzicach o godzinie 12:00 (po Mszy odwiedziny chorych z Najświętszym sakramentem).

Możliwość spowiedzi przed nabożeństwami.

2. ZMIANA TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA

W Żarowie - 1 lutego - o godzinie 18:00,

w Grzędzicach - 3 lutego - o godzinie 12:00,

w Lubowie - 6 lutego -  o godzinie 18:00.

3. W najbliższą środę (31 stycznia) od godziny 16:00 odbędzie się kolęda uzupełniająca. Istnieje jeszcze możliwość zaproszenia poprzez formularz znajdujący się na stronie parafii oraz https://moje.parafio.pl/grzedzice/koleda.

4. W miesiącu styczniu Msze święte zgodnie ze zwyczajem z racji trwającej kolędy w parafiach kapłanów wspomagających będą sprawowane tylko w niedzielę. Biuro parafialne po telefonicznym uzgodnieniu (ks. Paweł Ostrowski tel. 507 025 850).

5. Bóg zapłać za przygotowanie naszego kościoła do niedzielnej i świątecznej liturgii. Dziękujemy Paniom Magdalenie Dziduch i Ewie Synowieckiej, na kolejną niedzielę prosimy Panie Dorotę Guzek i Iwonę Mądra.

6. Bóg zapłać za dar wspólnej modlitwy, intencję Mszy św., Waszą życzliwość i ofiary na potrzeby naszej parafii. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanego tygodnia. Dzieciom i młodzieży udanych ferii. Szczęść Wam Boże!